Aktualności

UBEZPIECZENIE OC TERAPEUTY MEDYCYNY CHIŃSKIEJ – NABÓR WNIOSKÓW NA NOWĄ POLISĘ

Przedłużyliśmy termin składania deklaracji do 14 lutego 2020 – jest to już ostateczny termin.

Przypominamy, że ubezpieczenie może wykupić członek zwyczajny oraz nadzwyczajny Stowarzyszenia, który:
– opłacił składkę członkowską za rok 2020 w wysokości 240 zł oraz uregulował zaległości za lata 2017 – 2019 (informacje o zaległościach rozsyłaliśmy końcem zeszłego roku do wszystkich członków – jeśli ktoś jej nie odczytał, to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny)
– odbył co najmniej 6 godzinne szkolenie z zakresu medycyny chińskiej w okresie rok wstecz (należy przesłać do nas informację o terminie, wykładowcy, temacie, ilość godzin szkolenia).

Ubezpieczenie będzie obejmowało okres 1.03.2020 – 28.02.2021.
Należy wypełnić i podpisać deklarację a jej skan przesłać na nasz adres mailowy do 14.02.2020.
Opłata za ubezpieczenie będzie dokonywana dopiero po otrzymaniu certyfikatu tj. w marcu 2020.

Deklaracja do wypełnienia, OWU i inne istotne dokumenty znajdują się tutaj.

.

PTTMC zostało członkiem WFAS !

Miło nam poinformować, że PTTMC zostało przyjęte w poczet Word Federation of Acupuncture-Moxibution Societies (WFAS), podczas Walnego Zgromadzenia Członków odbywającego się w grudniu 2017 r. w Pekinie. Cieszymy się, że zostaliśmy uznani i zaproszeni do dużej i prestiżowej rodziny stowarzyszeń medycyny chińskiej z całego świata.

WFAS liczy ponad 200 stowarzyszeń członkowskich TCM z całego świata. Marek Kalmus spotkał się z członkami zarządu WFAS w dniu 10 października 2017 w Warszawie podczas ich dwudniowej wizyty w Polsce (będącej częścią międzynarodowej promocji akupunktury i moksybucji). W wyniku tych rozmów zarząd PTTMC złożył w drugiej połowie października aplikację członkowską, która pod koniec listopada br. została zarekomendowana przez zarząd WFAS do rozpatrzenia podczas grudniowego Walnego Zgromadzenia WFAS.

Dodatkowo podczas obrad Walnego Zgromadzenia WFAS, Gerd Ohmstede – prezes ETCMA (Europejskiego Stowarzyszenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) został wybrany na vice prezesa WFAS a Marek Kalmus – prezes PTTMC, na członka komitetu wykonawczego.

 

REKLAMA TERAPEUTÓW TMC NA PORTALU „ZNANY LEKARZ”

Dzięki naszym staraniom, terapeuci medycyny chińskiej mają już możliwość korzystania z portalu internetowego „Znany lekarz”. Po zarejestrowaniu się należy na razie wybrać specjalizację – „specjalista medycyny naturalnej”. Jest to bardzo popularne źródło informacji wśród pacjentów i umożliwia bezpłatną reklamę usług na terenie całej Polski. Pracujemy nad tym, aby wkrótce można było się tam rejestrować jako „specjalista medycyny chińskiej”. Adres portalu – https://www.znanylekarz.pl/.

 

UBEZPIECZENIE OC DLA TERAPEUTÓW MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Istnieje możliwość wykupu ubezpieczenia OC dla terapeutów medycyny chińskiej będących członkami zwyczajnymi  lub nadzwyczajnymi Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Więcej informacji tutaj.