Kongresy/Konferencje

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ AKUPUNKTURY – 15 LISTOPADA 2018 – obchody w Paryżu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Akupunktury przypadającego na 15 listopada 2018 r. odbędą się w Paryżu, pod patronatem WFAS (World Federation of Acupuncture and Moxibustion Societies) oraz WADO (World Acupuncture Day Organization) uroczyste obchody tego święta. Będą one trwały 3 dni, od 15 – 17 listopada 2018.

Główna uroczystość obchodów Międzynarodowego Dnia Akupunktury – konferencja, odbędzie się we czwartek, 15 listopada w paryskiej siedzibie UNESCO. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Program konferencji – tutaj.

W trakcie kolejnych dwóch dni, 16-17 listopada, odbędzie się wiele atrakcyjnych wydarzeń w formie wykładów, warsztatów, pokazów, dyskusji z udziałem znamienitych specjalistów i nauczycieli medycyny chińskiej z całego świata. Udział w tych wydarzeniach jest odpłatny. Program wydarzeń w dniach 16-17 listopada – tutaj.

Na każdą część obchodów Dnia Akupunktury w Paryżu należy dokonać rejestracji – tutaj.

List/zaproszenie organizatorów wydarzenia – tutaj.

 

II POŁUDNIOWO AFRYKAŃSKI KONGRES MEDYCYNY INTEGRACYJNEJ, CAPE TOWN 2018

Kongres odbędzie się w dniach 17 – 18 listopada 2018.

Nasze Stowarzyszenie jak i Kongres TMC w Krakowie, współpracują z tym kongresem w ramach wzajemnej reklamy i dzięki temu członkowie naszego Stowarzyszenia mają ofertę zniżkowych cen na bilety kongresowe.

Jest to duży kongres szeroko promujący holistyczne i integracyjne podejście do medycyny.

Prezentacja jednego z wykładowców na kongresie – dr Michelle Perro

Więcej informacji oraz rejestracja na kongres w Południowej Afryce: tutaj