Kongresy/Konferencje

MIĘDZYNARODOWY KONGRES TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ, KRAKÓW 2017

banner-2-eng-2017

Zarówno zeszłoroczny Kongres zorganizowany z okazji jubileuszu 30-lecia nauczania medycyny chińskiej w Krakowie jak i tegoroczny, okazały się wielkim sukcesem. Zarówno uczestnicy jak i wykładowcy ocenili je bardzo entuzjastycznie i zgodnie stwierdzili, że należy organizować tego typu międzynarodowe kongresy co roku. Kongres pokazał, jak wielka jest potrzeba polskiego środowiska terapeutów i lekarzy TMC do pogłębiania wiedzy oraz wymiany doświadczeń z zagranicznymi praktykami.

Dlatego też Polskie Towarzystwo Tradycyjnej Medycyny Chińskiej podjęło decyzję o organizacji międzynarodowych kongresów mających na celu upowszechnienie i pogłębienie wiedzy dotyczącej zastosowania TMC w profilaktyce i leczeniu oraz wykorzystania jej również jako komplementarnej metody wspomagającej leczenie medycyną zachodnią.

Najbliższy Kongres odbędzie się w Krakowie w terminie:
12-14 października 2018

Już dzisiaj rezerwujcie sobie miejsca na Kongres w swoich kalendarzach !

Więcej o tegorocznym kongresie: tutaj

Na stronie internetowej Kongresu w menu – Program/Materiały dostępne są skrypty z wykładów kongresowych, które uczestnicy Kongresu mogą ściągnąć na swój komputer po wpisaniu numeru zamówienia. Osoby, które wykupiły bilety kongresowe na miejscu, w recepcji Kongresu proszone są o kontakt mailowy z biurem Kongresu, w celu otrzymania numeru zamówienia.

Zapraszamy również do polubienia i odwiedzania strony kongresu na facebooku: https://www.facebook.com/KongresTCM2017/.